Produktai

Uogos ir grybai

Uogos - neišsemiamas įvairiausių naudingų medžiagų šaltinis. Iš vaisių žmogaus organizmas gauna daugiausia vitaminų ir mineralų, kurie yra būtini normaliai medžiagų apykaitai ir gyvybinei veiklai palaikyti. Žinoma,  jog žmogaus organizmas nekaupia vitaminų, tad rekomenduojama nepamiršti jų itraukti į kasdieninį maisto racioną. Uogos vartojamos:

  • kaip atskiri patiekalai;
  • kaip užkandžiai;
  • mėsos ir žuvies patiekalų garnyrai;
  • sulčių gamybai.

Pavasaris ir vasara dovanoja mums įvairiausių vaisių, o galimybę jais džiaugtis visus metus mums suteikia pažangios užšaldymo technologijos, kurias yra įdiegusi Nowaco. Naudojant vieną pažangiausių vaisių konservavimo būdų, išsaugoma maksimali produkto vertė, natūraliems produktams būdingos ypatybės. Bendrovė rūpinasi, kad vartotojui būtų patiekti tik laiku nuimto derliaus, švieži, maistingi bei ekologiški vaisiai. Ypatingą dėmesį skiria pakavimo medžiagoms, saugančioms produktus nuo žalingų aplinkos faktorių.

Nowaco žinodami ,kad grybų rinkimo sezonas pakankamai trumpas, taippat kai ir šviežių grybų galiojimo terminas, rado išeitį kaip klientams pasiūlyti šiuos produktus ištisus metus. Rinkdami juos vasrą ir rudenį mes juos užšaldome ,todėl suteikiame galimybę klientams gauti juos tada kada jų labiausiai reikia.

Download catalogue