Apie mus

Istorija, kuri prasidėjo prieš 27 metus

Įmonės Bidfood Lietuva istorija Lietuvoje prasideda 1994 m., kai buvo atidaryta pirmoji įmonė Kaune. Įgytos žinios ir patirtis sudarė galimybes plėstis, tad 2009 m. pradėjome savo veiklą Latvijoje,o 2010 m. ir Estijoje. 

NOWACO istorija Lietuvoje prasidėjo prieš 22 metus, kai 1999 metais pradėjome tiekti parduotuvėms pirmuosius Nowaco prekės ženklu pažymėtus žuvies gaminius.

Pamažu žmonės pamėgo ir įvertino NOWACO gaminių kokybę ir mūsų asortimentas pradėjo plėstis ir augti. Rinkai pradėjome siūlyti ne tik šaldytą ir atvėsintą žuvį, bet ir jūros gėrybes bei žuvies pusgaminius, kuriuos paruošti namuose tapo dar paprasčiau.

Šiuo metu NOWACO prekinis ženklas yra vienas iš labiausiai žinomų šaldytų žuvų prekinių ženklų. Visi produktai yra kruopščiai patikrinami iki kol patenka į mūsų sandėlius. Užjūrio produktų iš Pietų Amerikos ir Azijos kokybė tikrinama dar prieš išsiunčiant krovinį ten dirbančių mūsų kokybės specialistų. 

nowaco_apie_6519-c15ebbebf05db0db2a85e2e468791f14.jpg

Mūsų sėkmės paslaptis

Mūsų pagrindinė idėja yra sąžiningas požiūris į klientą, žaliavų šviežumas ir perdirbimo kokybė. Siūlome platų individualių produktų asortimentą, taip pat pusgaminius, kuriuos lieka tik pašildyti. Jų paruošimas yra paprastas, o rezultatas daugiau nei įspūdingas. Mes būsime laimingi, jei mūsų produktai taps jūsų virtuvės asistentu numeris vienas. NOWACO produkcija puikiai tiks jūsų pietums ar vakarienei, o didelis pusgaminių pasirinkimas nudžiugins turinčius mažai laiko maisto gaminimui. Ir tai dar ne viskas, nes mes jau bandome ir ruošiame jums naujus receptus, kurie atnaujins Jūsų įprastą mitybą. Savo klientams siūlome daugybę produkto gaminimo idėjų.

Džiaugiamės, kad mums pavyko sukurti tvirtą prekės ženklą, kuriuo didžiuojamės, tačiau dar labiau didžiuojamės jumis, mūsų klientais. Be jūsų „NOWACO“ prekės ženklas niekada nebūtų toks, koks yra šiandien. Dėkojame ir linkime jums niekada neprarasti gero skonio!

 

Tavo NOWACO

nowaco_8001-d8cb546eb1205035e850c3508cceb627.jpg