Produktai

Bulvės fri ir bulvių gaminiai 

Bulvė - tikriausiai plačiausiai naudojama daržovė, ne veltui dar vadinama antrąja duona. Nowaco kompanija džiaugiasi galėdama pasiūlyti platų bulvių ir jų produktų asortimentą net pačiam išrankiausiam vartotojui.

Bulvės fri ir bulvių gaminiai. Tiesa ar netiesa?

Bulvių lazdelės storina? - Netiesa

Bulvių lazdelės nedaro žmonių storesniais. Jos yra dalis sveikos dietos jei jas valgote protingais kiekiais ir kartu su daržovėmis bei žemo kaloringumo baltymų šaltiniais (žuvis, balta mėsa ...). Jos taip pat yra angliavandenių šaltinis , kuris padeda reguliuoti alkį. Mitybos specialistai sako, kad angliavandeniai turi sudaryti pusę maisto energijos kurią valgome.

Bulvių lazdelės turi daugiau riebalų nei namuose paruoštos bulvių lazdelės? - Netiesa

Bulvių lazdelės, kuomet yra paruoštos, turi savyje tarp 5 ir 15 % riebalų. Šitas kiekis yra lygiavertis bulvių košei su trupučiu sviesto ar namuose keptomis bulvių lazdelėmis. Labai svarbu pažymėti, kad riebalai, taip pat kaip ir baltymai ir angliavandeniai, yra labai svarbūs žmogaus organizmui. Protingai pagrįstas vartojimas įvairių šaltinių riebalų yra raktas į sveiką mitybą, kuri suteikia subalansuotą kiekį sočiųjų, mononesočiųjų ir polinesočiųjų riebalų rūgščių.

Bulvių lazdelės gali būti dalimi vaikiškos dietos? - Teisingai

Žinoma, bulvių lazdelės, jei valgote protingais kiekiais ir kartą ar du per savaitę gali būti vaikiškos dietos dalimi. Bulvės yra krakmolingas maistas, labai vertinga mitybos racione ir be to, vaikai tai labai mėgsta!

Download catalogue